Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Skelbimas galioja iki: 2017.01.01

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Jeigu jūs esate energingas ir ambicingas žmogus. Mėgstate bendravimą ir nebijote iššukių, tuomet mes ieškome būtent jūsų!

- Dinamiškas darbas, jaunatviškame kolektyve.
- Darbas su klientais.
- Klientų konsultavimas.
- Kosmetikos produktų parinnkimas pagal klientų poreikius.
- Aktyvus pardavimas.
- Darbas parduotuvėje, viename didžiausių prekybos centrų.

Reikalavimai

Jeigu norite prisijungti prie mūsų komandos, jūs turite būti:

- energinga asmenybė;
- nebijoti iššikių;
- norėti uždirbti gerą atlyginimą;
- mėgti bendravimą;
- suprasti, kad pardavimas yra menas, o ne nuobodi rutina;
- šypsotis ir pozityviai mąstyti.

Mes jums siūlome

Mūsų kompanija jums siūlo:

- tapti tarptautinės kompanijos nariu ir atstovauti prekinį ženklą, kuris jau virš 25 metų yra žinomas ir mėgstamas daugiau nei 62 pasaulio šalyse;
- stabilų darbą mūsų parduotuvėje;
- lankstų darbo grafiką, kurį galima derinti su studijjomis;
- jaunatvišką, draugišką komandą;
- visapusišką plaikymą ir pagalbą darbo metu;
- reguliarius mokymus pardavimų ir kosmetikos srityje;
- galimybę keliauti į komandiruotes į užsienį;
- karjeros galimybę;
- patrauklų atlyginimą, priklausanti nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

400–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "LLVI INVEST"

Mūsų įmonė prekiauja Negyvosios jūros kosmetika "PREMIER by dead sea PREMIER" iš Izraelio.
Visi UAB "LLVI INVEST" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »