Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) knygynas VAGA

Skelbimas galioja iki: 2016.12.15

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Malonus ir draugiškas klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
Darbas su kasos aparatu;
Knygyno salės priežiūra.

Reikalavimai

Sąžiningumas;
Komunikabilumas;
Atsakingumas;
Darbštumas.

Mes jums siūlome

Darbą jaukioje aplinkoje;
Tobulėjimo galimybes;
Laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 317 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "VAGOS prekyba"

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 36 knygynų tinklą 15-koje Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio. Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome platų kultūrinių prekių asortimentą.
Visi UAB "VAGOS prekyba" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »