Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PARDAVĖJAS (-A) PANEVĖŽYJE (DARBAS KASOJE IR SALĖJE)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.09

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Dirbdami kasoje ir salėje Jūs būsite arčiausiai klientų. Todėl ieškome darbuotojų, kurie geba puikiai bendrauti su įvairiais žmonėmis ir vienu metu atlikti daug įvairių užduočių, kurie mėgsta dinamišką, iššūkių kupiną darbą bei nori kartu su visa komanda dirbti klientų labui.

• Darbas kasoje su grynaisiais pinigais, banko kortelėmis
• Prekių išdėstymas prekybinėse lentynose
• Prekių galiojimo terminų ir kokybės kontrolė
• Prekybos salės priežiūra ir tvarkos palaikymas
• Darbas slankiuoju grafiku

Reikalavimai

• Draugiškas ir profesionalus klientų aptarnavimas
• Noras dirbti intensyvų fizinį darbą
• Tvarkingumas, atsakingumas, sąžiningumas
• Puikios lietuvių kalbos žinios

Mes jums siūlome

• Puikias darbo sąlygas ir draugišką atmosferą
• Stabilią ir užtikrintą darbo vietą
• Tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes
• Didesnį nei rinkoje siūlomas vidutinis atlygis už panašaus pobūdžio darbą
• minutės tikslumu apmokamus darbo viršvalandžius

UAB "Lidl Lietuva"

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių ir valdo per 100 logistikos centrų bei apie 10 000 parduotuvių. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 335 000 darbuotojų. 2016 metų birželio mėn. atidarytos pirmosios 15 parduotuvių Lietuvoje.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »