Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) KAUNE

Skelbimas galioja iki: 2016.10.21

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo priekinėje Kauno komandos linijoje! Dairomės komandos nario, kuris norėtų bendrauti su klientais, pasakoti jiems apie kavą, aiškintis jų poreikius bei padėti išsirinkti tinkamus kavos aparatus namams bei ofisams.

Kavos Drauge mes prekiaujame kava ir kavos aparatais. Turime parduotuves Taline, Tartu, Rygoje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Krokuvoje ir Varšuvoje. Turime ir internetines parduotuves Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Suomijoje. Kaip specialistai kavos aparatų srityje - visą laiką turime pačius geriausius įrankius paruošti gardų gėrimą kavos mylėtojams! Ir sau. :)

Nori padėti plėsti kavos kultūrą Lietuvoje? Baltijos šalyse? Visoje Rytų Europoje? Tuomet privalai prisijungti prie mūsų komandos - tapti Pardavimo Projektų Vadovu.

Tavo pagrindinės atsakomybės atrodytų šitaip:
• Aukšto lygio klientų aptarnavimas telefonu, el. paštu, parduotuvėje
• Draugiškų ir ilgalaikių santykių mezgimas su klientais bei jų palaikymas
• Nuolatinis bendravimas su esamais įmonės klientais
• Paslaugų pardavimo B2B segmentui vystymas
• Rinkos analizė, naujų galimybių rinkoje paieška
• Pasiūlymų bei sutarčių ruošimas, derybos.

Reikalavimai

• Motyvacija ir asmeninės savybės, padedančios siekti rezultato pardavimų srityje
• Patirtis pardavimuose ne mažiau 2 m.
• Puikūs bendravimo, reprezentavimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti komandoje
• Atsakingas požiūris į darbą, aktyvumas, orientacija į rezultatą
• Aukštasis išsilavinimas
• Anglų kalbos žinios
• Noras dar daugiau sužinoti apie kavą ir arbatą.

Mes jums siūlome

• Patirtį itin greitai augančioje tarptautinėje įmonėje
• Prisidėti prie įmonės augimo savo sprendimais, pasiūlymais
• Visišką atsakomybę už B2B segmento vystymą
• Entuziastingą kolektyvą Baltijos šalyse, Lenkijoje
• Darbo vietą, kur kavos bus daugiau nei pavyktų išgerti
• Atlygį, kuris priklausys nuo tavo dabartinių gebėjimų, jų augimo bei visos komandos sėkmės.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Maina & Co"

"Maina & Co" - jauna ir sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi e-produktų bei e-prekybos verslų kūrime ir vystyme.

Šiuo metu vystome produktą, e-prekybos platformą vidutinio dydžio verslams, kurie orientuoti prekiauti tiek online, tiek offline apjungiant prekybą, sandėlius keliose šalyse, keletu kalbų.

Detaliau: www.localmoon.lt

Taip pat, jau penkti metai auginame kavos kultūrą ir vystome mažmeninės prekybos kavos ir kavos aparatų tinklą Baltijos šalyse, Lenkijoje, Suomijoje ir jau dedame tvirtus žingsnius į Anglijos rinką.

Detaliau: www.Kavosdraugas.lt www.Kafijasdraugs.lv www.Kohvisemu.ee www.Przyjacielekawy.pl

Be šių verslų vystome prisidedame ir prie Baltijos šalyse online prekybą vystančios įmonės Fėjos namai bei Grožio Draugas.

Įdomu? Užsuk pabendrauti ar parašyk laišką: germantas at kavosdraugas.lt
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »