Pardavimų talentas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.25

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome Superherojų, kuris keis pasaulį darydamas jį inovatyviu ir modernesniu.
Tavo ginklu kovai su tamsa bus Trans.eu Sistema. (IT įrankis, skirtas vežėjų ir krovinių paieškai).
Taip susiklostė reikalai, kad Lietuvoje pasiekėme beveik visas transporto ir ekspedijavimo įmones ir šiuo metu planuojame imtis „Pramonės“. Jei mėgsti rizikuoti, eksperimentuoti, kurti ir, aišku, moki pardavinėti* - prisijunk prie mūsų. Kartu galėsime nuveikti daugiau.

*Segmentuoti, prioretizuoti, planuoti, taupyti, kurti strategijas.

Reikalavimai

Pagrindiniai:

Žavesys
Pozityvumas
Begalė energijos
Gebėjimas matyti saulę kai jos nėra
Noras aplankyti visą Lietuvą + kaimynus
Atsparumas stresui (jei esi PRO pardavėjas žinosi kas tai, jei ne - sužinosi)

Papildomi:

Darbo patirtis pardavimuose
Vairuotojo pažymėjimas
Užsienio kalbų mokėjimas (už kiekvieną po „+”)

Mes jums siūlome

Progą Tavo pasirodymui, už kurį gausi pagrindinį atlyginimą + bonusą (be lubų „mes ne Sodra“).

Atlyginimas

Derybų klausimas
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »