Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome Projektų/pardavimų vadybininko, kuris bus atsakingas už spaudos paslaugų ir gaminių pardavimą, bei naujų klientų paiešką. Mūsų įmonės pagrindinė veikla - šilkografija, skaitmeninė spauda, įvairūs pospaudiminiai spaudos darbai.

- Aktyvi naujų klientų paieška.
- Pardavimo strategijų kūrimas.
- Klientų poreikių supratimas ir pasiūlymų ruošimas.
- Atsakomybė už pardavimų rezultatus.

Reikalavimai

- aukštasis išsilavinimas;
- savarankiškumas, orientacija į rezultatą;
- vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai
- darbo patirtis spaudos ar reklamos srityje.

Mes jums siūlome

- stabilumą ir gerą darbo aplinką;
- Motyvuojantį ir nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Spalda"

UAB “Spalda” spaustuvė jau nuo 1994 metų atlieka įvairius spausdinimo darbus. Spaustuvė turi ilgalaikę darbo patirtį ir siūlo aukštos kokybės šilkografinę spaudą ant įvairių paviršių.
Mūsų įmonės pagrindinė veikla - šilkografija, skaitmeninė spauda, magnetukų gamyba ir įvairūs pospaudiminiai spaudos darbai.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »