Pardavimų vadybininkas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.10

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Jaunų, veržlių, kūrybingų, darbščių, gerą humoro jausmą turinčių žmonių komanda ieško dar vieno komandos nario prisijungti prie namų tekstilės ir dekoro mylėtojų ir puoselėtojų būrio!
Su augančia įmone auga ir pardavimai bei klientų skaičius, todėl ieškome klientų aptarnavimo vadybininko darbui ofise telefonu ir internetu (el. paštu ir "live chat").

Reikalavimai

Tu turėsi:
- bendrauti su žmonėmis telefonu, el. paštu ir gyvai "live chat";
- konsultuoti, padėti išsirinkti tinkamiausias prekes;
- analizuoti asortimentą el. parduotuvėje, prižiūrėti ir talpinti naujas prekes;
- rūpintis prekių tiekimu
- dirbti komandiškai, kurti ofise jaukumą ir gerą nuotaiką;
- stebėti naujoves namų tekstilės ir dekoro pasaulyje.

Tu turi:
- mokėti susikalbėti rusų ir anglų kalba;
- turėti bent šiek tiek patirties konsultavimo ar klientų aptarnavimo srityje.

Mes jums siūlome

- kasdien linksmą, nuotaikingą darbą komandoje;
- komfortabilią darbo vietą su poilsio kambariu, gardžia kavute kasdien, mini fotostudija;
- nuo rezultatų didėjantį atlyginimą;
- kvalifikacijos tobulinimą ir lavinimą;
- darbui reikalingus įrankius - kompiuterį ir telefoną.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "PROHO"

Įmonė užsiima IT projektų valdymu, e-prekyba.
Visi UAB "PROHO" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »