Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavimų vadybininkė (-as)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.02

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbo vieta: Vilnius.

IEŠKOME AKTYVAUS, INICIATYVAUS IR KOMUNIKABILAUS KOMANDOS NARIO!

1. Aktyvi naujų klientų paieška, ilgalaikių santykių užmezgimas;
2. Bendravimas su esamais klientais, konsultavimas;
3. Derybos, pasiūlymų bei sutarčių sudarymas;
4. Klientų atsiskaitymo kontrolė;
5. Efektyvus kasdieninės veiklos planavimas bei analizavimas, siekiant įgyvendinti pardavimų tikslus.

Reikalavimai

JEI MANAI, KAD ESI PARDAVIMŲ GURU - SIŲSK SAVO CV !

1. Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
2. Sėkminga panašaus darbo patirtis (būtų privalumas);
3. Geri derybiniai, komunikabilumo įgūdžiai;
4. MS Office programų praktinės žinios;
5. Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas;
6. Gebėjimas lengvai užmegzti ir palaikyti kontaktus;
7. Orientacija į rezultatą, puikūs laiko planavimo įgūdžiai;
8. Atsakingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

1. Gausite motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų;
2. Galimybę realizuoti savo idėjas ir nevaržomai atskleisti turimus gabėjimus;
3. Draugišką darbo atmosferą;
4. Prisidėsite prie pardavimo proceso gerinimo ir kurimo;
5. Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Lilybutikas"

Naujai susikūrusi išskirtinių madingų sidabrinių papuošalų internetinė parduotuvė.Papuošalai skirti madingai,nebijančiai išsiskirti iš minios moteriai.Mūsų tikslas ir misija vykdyti ir plėtoti prekybą ateityje ne tik Lietuvoje,bet ir už jos ribų,tad esame nusiteikę pakerėti mados ir stiliaus industriją visoje Europoje.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »