Pardavimų vadybininkės (-o)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.21

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Nuolatinis bendravimas su įmonės esamais klientais bei naujų paieška. Aktyvių pardavimų veiklos organizavimas ir vykdymas.

Reikalavimai

Ieškome būtent tavęs, jeigu:
- esi pardavimų srities profesionalas
- esi verslus, darbštus bei pasiryžęs siekti geriausių rezultatų
- esi pasižymintis vidine disciplina ir sąžiningumu
- esi įgyjęs biologijos, chemijos, medicinos aukštąjį išsilavinimą
- esi greitai prisitaikantis prie besikeičiančios aplinkos ir įsisavinantis naujas žinias
- nori dirbti su medicinos srities profesionalais

Mes jums siūlome

- konkurencingą darbo užmokestį bei premijas už pasiektus rezultatus
- galimybes tobulėti, dinamišką, mobilų, komandinį darbą pozityvioje darbinėje aplinkoje
- visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB "VITROLAB"

Mes:
- moderni, antrepreneriška įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis laboratorinė medicina.
Visi UAB "VITROLAB" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »