Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Paslaugų pardavėjas (-a) 0,5 etato

Skelbimas galioja iki: 2016.11.10

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Pagrindinės dvi Jūsų atsakomybės bus:
- Nuolatinis kokybiškas klientų aptarnavimas prie Perlo terminalo;
- Aktyvus Perlo paslaugų pardavimas klientams.

Ieškome darbuotojo 0,5 etato, darbui žemiau nurodytu grafiku:
I-V 17:00-19:30 val.
VI- 9:00-16:00 val.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad perskaitę šiuos punktus, Jūs galėsite drąsiai pasakyti: "Taip, tai apie mane":
- Drąsa ir atsakomybės jausmas;
- Aistra pardavimams;
- Gebėjimas susibendrauti su įvairiausiais žmonėmis ir užmegzti tvirtus ryšius;
- Tikslo siekimas ir pozityvumas;
- Sklandi lietuvių kalba.

Mes džiaugtumėmės, jeigu kasos aparatas Jums būtų pažįstamas daiktas.

Taigi, jeigu esate iš tų žmonių, kuriems bendravimas teikia didžiausią džiaugsmą bei pardavimai Jums ta sritis, kurioje matote save - prisijunkite prie mūsų!

Mes jums siūlome

- Visokeriopą pagalbą;
- Socialines garantijas;
- Stabilų atlyginimą ir priedus nuo pardavimų;
- Visas darbui reikalingas priemones ir mokymus.

UAB "Lotelita"

Perlo verslo grupė.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »