PASTATŲ PRIEŽIŪROS VADOVAS (-Ė)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.28

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome pastatų priežiūros vadovo (-ės) Kaune, kuris (-i) bus atsakingas (-a) už pastatų priežiūros poskyrio efektyvios veiklos užtikrinimą.

Darbo aprašymas:

• Pastatų ir infrastruktūros priežiūros planavimas, veiklos organizavimas ir koordinavimas.
• Pastatų ir infrastruktūros plėtros projektų planavimas ir vykdymas.
• Poskyrio biudžetų planavimas bei veiklos išlaidų valdymas.
• Ūkio priežiūros kaštų optimizavimo projektų iniciavimas ir įgyvendinimas.
• Pastatų priežiūros padalinio veiklos tobulinimas.

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis inžinerinis išsilavinimas.
• Ne mažesnė nei 5 metų patirtis pastatų priežiūros organizavimo srityje (arba techniniame projektų valdyme).
• Ne mažesnė nei 3 metų vadovavimo patirtis.
• Projektų valdymo ir planavimo žinios ir įgūdžiai.
• Geros anglų kalbos žinios.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
• Lean žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

• Įdomų darbą tarptautinėje įmonėje.
• Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

UAB "Littelfuse"

Elektroninė įranga, davikliai automobilių pramonei - gamyba.
Visi UAB "Littelfuse" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »