Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PERSONALO ATRANKŲ KONSULTANTAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbuotojų paieška patraukliems ir gerai apmokamiems darbams sandėliavimo srityje Vokietijoje;
Kandidatų paieška įvairiais metodais ir būdais: darbo skelbimai, skrajutės, socialiniai tinklai, darbo mugės regionuose;
Srautinių darbuotojų atrankų valdymas;
Personalo atrankų vykdymas organizuojant individualius ir grupinius interviu;
Vykimas į trumpalaikes komandiruotes Vokietijoje susipažinti su naujomis darbo pozicijomis.

Reikalavimai

Bent vienerių metų darbo su žmonėmis patirtis (atrankos, koordinavimas, organizavimas ar pan.);
Sugebėjimas dirbti savarankiškai;
„Viskas įmanoma“ požiūris;
Noras vystyti savo kompetencijas atrankų srityje;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje įmonėje;
Ypatingai patrauklų atlyginimą;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

UAB "Jugum"

UAB Jugum klientė – viena didžiausių Vokietijoje sandėliavimo rangos kompanijų. Įgyvendindama ambicingus plėtros planus įmonė strateginiam vaidmeniui organizacijoje prisijungti prie komandos kviečia entuziastingą ir aktyvų PERSONALO ATRANKŲ KONSULTANTĄ (-Ę).

Jugum - įmonė, teikianti darbuotojų paieškos ir atrankos bei personalo nuomos paslaugas. Norintiems įsidarbinti padedame darbo paieškoje.
ĮDARBINIMO PASLAUGA NEMOKAMA!

www.jugum.lt
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »