Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PHP programuotojas (-a) (galimybė dirbti iš namų)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.16

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome PERSPEKTYVAUS PROGRAMUOTOJO, į kurį norime investuoti ir turėti patikimą komandos narį.

PEPPERIT: skaitmeninių sprendimų tiekimas skatinant komercinę bei rinkodaros sekmę verslo įmonėms (e-parduotuvės, IT sistemų integracijų kūrimas, CRM, ir CMS tobulinimas ir diegimas).
Dalyvavimas projekto eigoje optimaliai įtakojant sprendimus.
Nuolatinis individualios bei komandinės kompetencijos kėlimas.

Reikalavimai

Patirtis dirbant su MVC kaip CodeIngiter, Yii, Symfony;
Patirtis dirbant su turinio valdymo sistemomis, pvz. Wordpress, PrestaShop;
Gebėjimas analitiškai mąstyti apie užduotis bei įgyvendinti jas nepriklausomai, dirbti individualiai ir komandoje;
Puikus anglų kalbos supratimas;
Patirtis dirbant skaitmeninėje agentūroje prie įvairių projektų - privalumas.

Mes jums siūlome

Darbą tarp draugiškų bei patyrusių profesionalų, atstovaujančių įvairias profesines sritis;
Perspektyvią darbo vietą bei lanksčias darbo sąlygas;
Socialines garantijas;
Galimybę kelti kompetenciją, lankant online seminarus bei dalyvaujant konferencijose;
Kompetetingą atlyginimą ir premijas;
Galimybė suderinti darbą su mokslais;
Galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

1200–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "PEPPERIT"

UAB „PEPPERIT” teikia IT paslaugas: e-komercija, verslo valdymo sistemos, transporto srautų valdymas. Įmonė besirūpinanti klientų verslo sėkme prie savo draugiško kolektyvo kviečia prisijungti PHP programuotoją.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »