Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PHP programuotojas (Mid / Senior)

Skelbimas galioja iki: 2016.10.22

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome PHP Programuotojo, turinčio ne mažiau 5 metų patirtį, kuris norėtų patrigubinti savo žinių augimo greitį ir prisijungti prie mūsų. Čia kartu su komanda kurtų ir vystytų naują produktą - profesionalią el. komercijos platformą vidutinio dydžio verslams norintiems valdyti online, offline prekybą keliose šalyse, keliomis kalbomis vienu metu.

Kadangi be šios platformos vystome dar 3 verslus Lenkijoje, Baltijos šalyse, Suomijoje, o pagrindinis jų yra kavos kultūros auginimas - stiprėsi ne tik profesinėje srityje, bet ir kavos pasaulyje.

Tavo pagrindinės atsakomybės atrodytų šitaip:
- vystyti elektroninės komercijos platformą;
- palaikyti esamus diegimus;
- ugdyti komandą;
- visapusiškai įsitraukti į produkto ir įmonės veiklos tobulinimą.

Reikalavimai

- analitinis mąstymas;
- darbo komandoje įgūdžiai;
- techninės web projektų žinios ( HTML/CSS/Javascript);
- lamp (linux, apache, mysql, php) technologijų supratimas;
- darbo patirtis su šiais framework'ais: symfony, laravel, yii2;
- IT projekto / produkto inžinerijos supratimas;
- IT architektūros supratimas;
- Agile principų supratimas.

Mes jums siūlome

- klausimų nekeliantį atlyginimą;
- įdomų darbą prie vieno projekto;
- nuolat padedančią ir orientuotą į augimą IT komandą
- begalę sprendimų ir užduočių, kurios dar labiau sutvirtins tavo gebėjimus;
- linksmą ir jaunatvišką kolektyvą, kurio rasi tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, Estijoje ir net Lenkijoje;
- naują ofisą, su nenutrūkstamu šviežios kavos tiekimu.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Maina & Co"

"Maina & Co" - jauna ir sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi e-produktų bei e-komercijos verslų kūrime ir vystyme.

Šiuo metu vystome produktą, e-komercijos platformą vidutinio dydžio verslams, kurie orientuoti prekiauti tiek online, tiek offline apjungiant prekybą, sandėlius keliose šalyse, keletu kalbų.

Detaliau: www.localmoon.lt

Taip pat, jau penkti metai auginame kavos kultūrą ir vystome mažmeninės prekybos kavos ir kavos aparatų tinklą Baltijos šalyse, Lenkijoje, Suomijoje ir jau dedame tvirtus žingsnius į Anglijos rinką.

Detaliau: www.Kavosdraugas.lt www.Kafijasdraugs.lv www.Kohvisemu.ee www.Przyjacielekawy.pl

Be šių verslų vystome prisidedame ir prie Baltijos šalyse online prekybą vystančios įmonės Fėjos namai bei Grožio Draugas.

Įdomu? Užsuk pabendrauti ar parašyk laišką: aurimas at kavosdraugas.lt
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »