PHP programuotojas Vilniuje

Skelbimas galioja iki: 2016.12.24

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome PHP programuotojo, kuris būtų atsakingas už:

- Programavimą;
- Projektų palaikymą bei vystymą.

Reikalavimai

- Bent 2 metų programavimo PHP patirtis;
- Bent 1 metų Symfony2 framework programavimo patirtis;
- Geros OOP žinios;
- Patirtis dirbant su MVC framework'ais (Symony2, Laravel, Zend, CakePHP, CodeIgniter, Yii);
- Patirtis dirbant su GIT versijavimo sistema;
- Geri laiko planavimo įgūdžiai.

Privalumai:
- Javascript framework'ų žinios (Angular, Backbone, Ember, React, Node);
- Patirtis su NoSQL duomenų bazėmis;
- Patirtis su Message Queues (RabbitMQ);
- Patirtis atliekant integracines sąsajas su kitomis sistemomis (S2S);
- E-komercija (OpenCart)
- Komandinio darbo patirtis;
- Gebėjimas ugdyti mažiau patyrusius komandos narius;
- Linux išmanymas;
- Rusų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Įkurta 2010 metais:
- 180+ darbuotojų, 6 biurai: Vilnius, Minsk, Kaunas, Mogiliov, Kaliningrad, St Petersburg;
- Tarptautiniai klientai kaip : Vodafone, TeliaSonera, Boozt.com, Marathonbet.com, Ulmart.ru ir kt.
- Galimybę dirbti prie stambių (1000 val. ir daugiau) ir sudėtingų projektų;
- Lanksčias darbo valandas (bet ne mažiau 5 val. per dieną);
- Modernų ofisą miesto centre: Gedimino pr.;
- Apmokame 75% sertifikavimo išlaidų;
- Kompiuterinė įranga pagal Jūsų pasirinkimą;
- Vasaros ir žiemos atostogas užsienyje kartu su visa įmone;
- Mažesni renginiai kas mėnesį, kaip go-karts ar plaukimas baidarėmis;
- Darbą jaunatviškame kolektyve;
- Visada laiku mokamą atlyginimą;
- Galimybę tobulėti bei kilti karjeros laiptais;
- Spotify premium;
- Citybee ir Uber išlaidas kompensuoja įmonė;
- Našumo ir darbo užmokesčio apžvalga du kartus per metus;
- Visada pilnas šaldytuvas skanėstų ir bandelės kiekvieną penktadienį :)

Kaip mes dirbame:

- Ruošiami detalūs prototipai (UX);
- Rengiamos specifikacijos;
- Programuojama 2-3 žmonių komandose;
- Dalyje projektų taikoma Agile development metodika;
- Daromi code review;
- Dalyje projektų rašomi automatizuoti testai.

Atlyginimas

800–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »