Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Picų kepėjas

Skelbimas galioja iki: 2016.11.23

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario darbui picerijoje Vilniuje, Arhitektų g.
- Gaminti pagal technologines korteles;
- Virtuvės paruošimo darbai;
- Užtikrinti gerą maisto produktų kokybę;
- Palaikyti švarą, bei tvarką.

Reikalavimai

- Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- Orientacija į kokybišką rezultatą;
- Tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas;
- Vidinė motyvacija ir entuziazmas dirbti komandoje;
- Nori būti įvertintas ir picų kepimas tau yra malonumas – gali tapti mūsų komandos nariu!

Mes jums siūlome

- Darbą draugiškame kolektyve;
- Motyvuojančias darbo sąlygas;
- Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
- Darbą pilnu etatu.

Atlyginimas

Nuo 550 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "Fixon"

Picerija, esanti Šeimyniškių 21.
Sėkmingai veikiame jau 5 metus, o pasikeitus savininkams turime ambicingų plėtros planų. Taigi, plečiame veikla ir ieškome savo darbą mylinčių žmonių, kurie prisijungtų prie naujos komandos!
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »