PLATAUS PROFILIO STATYBININKAS

Skelbimas galioja iki: 2016.12.23

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Kaune esančiame objekte ieškome Plataus profilio statybininko.
Darbo pobūdis: betono liejimas, klojinių rinkimas, metalo konstrukcijų montavimas, vidaus apdaila, glaistymas, dažymas ir kt.

Užtenka minimalios patirties!
Darbas minimum 5-6 mėn.

DARBAS LEGALUS! Atlyginimas mokamas oficialiai.
Darbas ilgalaikis!
Įdarbinimas iškarto!
Darbas Aleksote!

Konfidencialumą garantuojame!
Likusi tik viena laisva darbo vieta!

Reikalavimai

-patirtis statybose;
-fizinis pasirengimas.

Mes jums siūlome

Visas soc. garantijas;
Legalų darbą;
Atlyginimą nuo 550-750 eurų į rankas (atskaičius mokesčius);
Ilgalaikį darbą!
Geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

550–750 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” veiklą pradėjo 2011 metais, nuo 2013 m. buvo pasirinkta individualių ir specifinių poreikių tenkinimo strategija, atsižvelgiant į konkrečius kliento norus ir pageidavimus. Mes specializuojamės logistikos, administravimo, gamybos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt
Visi UAB ,,Personalo nuomos valdymas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »