Plytelių klijuotojai Norvegijoje

Skelbimas galioja iki: 2016.12.14

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių plytelių klijuotojų darbui Norvegijos statybų sektoriuje.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Šnekamoji anglų kalba;
Atsakingumas, pareigingumas, energija;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
Darbo patirtis užsienyje;
Rekomendacijos;
CV anglų kalba.

Mes jums siūlome

Nuolatinę darbo sutartį;
Norvegišką atlyginimą;
Socialines garantijas Norvegijoje;
Nemokamą apgyvendinimą;
Kuro ir kelionių lėktuvu išlaidų kompensaciją;
Automobilį darbui;
Darbo įrankius;
Įdomų ir dinamišką darbą;
Darbą tarptautinėje aplinkoje.

UAB "Northern Baltic"

UAB „Northern Baltic“ – sėkmingai veikianti užsienio kapitalo įmonė, teikianti aukščiausius tarptautinius kokybės standartus atitinkančias statybos, projektavimo, rangos ir personalo nuomos paslaugas Norvegijoje. Sklandžiu skydinių namų montavimo, pamatų betonavimo, patalpų remonto, vidaus apdailos, santechnikos ir kasybos darbų bei stiklo pluošto laivų gamybos projektų įgyvendinimu šiandien rūpinasi jau du šimtai mūsų darbuotojų Norvegijoje bei dvi dešimtys - administracijos ir inžinerijos padalinyje Lietuvoje.

Siekiame išlikti patikimu savo atstovaujamo sektoriaus partneriu ne tik pateisinant, bet ir pranokstant klientų lūkesčius. Ilgalaikių ryšių su klientais ir darbuotojais kūrimas, puoselėjimas ir išsaugojimas – tai viena svarbiausių kompanijos vertybių. Nuolat rūpinamės įmonės plėtra, užtikrinant darbo vietų stabilumą ir aukščiausią savo darbuotojų kvalifikaciją.

Daugiau www.northernbaltic.com
Visi UAB "Northern Baltic" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »