Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Praktika tarptautinėje kompanijoje žmogiškųjų išteklių skyriuje Kaune!

Skelbimas galioja iki: 2016.11.14

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Atrankų organizavimas ir vykdymas: darbo skelbimų ruošimas bei talpinimas, CV atranka, interviu su kandidatais
Įdarbinimo bei kitų dokumentų administravimas
Bendravimas su įmonės darbuotojais
Kitos administracinės ir organizacinės užduotys

Reikalavimai

Gera nuotaika, motyvacija, energingumas ir pozityvus požiūris į kasdienius dalykus
Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas
Geros anglų kalbos žinios

Mes jums siūlome

Galimybę susipažinti su darbuotojų atrankų procesu, prisidėti prie vidinių renginių organizavimo, įgyti administracinio darbo patirties, pritaikyti teorines žinias praktiškai, gauti geras rekomendacijas!
Siūlome puikias sąlygas, jauną, aktyvų ir draugišką kolektyvą, visapusišką pagalbą tobulėjant!
Praktiką ne trumpiau nei 2-3 mėn. (mažiausiai 30 valandų per savaitę)
Trišalę arba savanoriškos praktikos dvišalę sutartis

UAB "Transcom Worldwide Vilnius"

Transcom – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Transcom veikia 22 -iose pasaulio šalyse. Įmonė dirba su didžiausiomis įmonėmis/žinomiausiais prekiniais ženklais iš energetikos, finansų, logistikos, paslaugų, turizmo bei kitų sektorių. Transcom visame pasaulyje dirba daugiau nei 30 000 darbuotojų, kuriančių išskirtinę Klientų patirtį kasdien.
Daugiau apie kontaktų centrą: www.transcom.com/lt-LT/About-Transcom/Who-we-are/Where-we-operate/Locations/Lietuvoje/apie-mus
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »