Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PRAKTIKANTAS (-Ė) PERSONALO ATRANKŲ ĮMONĖJE

Skelbimas galioja iki: 2016.10.21

Darbo vieta

Darbo pobūdis

- Patraukliausių darbo skelbimų kūrimas ir talpinimas;
- Šauniausių kandidatų paieška patogiausiose duomenų bazėse;
- Tikslingiausių kandidatų pirminė atranka telefoninio pokalbio metu;
- Dalyvavimas išsamiausiuose darbo interviu kartu su profesionaliausiais atrankų specialistais;
- Pažintis su visais kitais atrankos procesais.

Reikalavimai

- Energija, entuziazmas, pozityvumas, iniciatyvumas;
- Motyvacija mokytis ir tobulėti personalo atrankų srityje;
- Anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

- Galimybę susipažinti su visu atrankos procesu;
- Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
- Įdomias ir atsakomybės reikalaujančias užduotis;
- Nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
- Galimybę likti dirbti sėkmingai atlikus praktiką.

HR factory

Grafton Recruitment - aukščiausio lygio vadovų ir aukštos kvalifikacijos specialistų atrankos bei įvertinimo, mokymų, organizacijų konsultavimo paslaugas teikianti įmonė.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »