PRAKTIKOS VIETA STUDENTAMS (PARDAVIMŲ VADYBA)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.10

Darbo vieta

Darbo pobūdis

PRAKTIKOS VIETA STUDENTAMS.

Kviečiame studentus atlikti praktiką mūsų įmonėje KLAIPĖDOJE ir įgijus darbinių įgūdžių tinkamai pasirengti darbo rinkai. Šiuo metu ieškome studento (-ės), norinčio savo praktiką atlikti prekybos srityje.

- Pagalba pardavimo vadybininkui;
- Prekių priežiūra ir pateikimas klientų parduotuvėse;
- Kiti darbai.

Reikalavimai

- Komunikabilumas;
- Kruopštumas, atidumas;
- Noras dirbti;
- Greita orientacija.

PASTABA: praktikai atlikti būtina trišalė sutartis tarp studento, UNIVERSITETO/KOLEGIJOS ir įmonės, kurioje atliekama praktika.

Sanitex įmonių grupė

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.
Visi Sanitex įmonių grupė darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »