Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Prekių surinkėjai logistikos sandėlyje

Skelbimas galioja iki: 2016.10.23

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų dirbti prekių surinkėjais logistikos sandėliuose: TESCO, Amazon, Omega, Smyth's Toys Londone, Reading, Dunstable, Leicester, Northampton, Warrington ir Corby miestuose Anglijoje.

Darbas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims ir poroms.
Darbas pamaininis, dirbate po 8-12 val./d., priklausomai nuo vietos ir pamainos.

Reikalavimai

Anglų kalba

Mes jums siūlome

Gyvenamosios vietos užsienio šalyje galimybes;
Laiku mokamą atlyginimą;
Legalų darbą užsienio šalyje su visomis soc. garantijomis.

Atlyginimas - £7.20 - £10.70/val. (priklausomai nuo pamainos ir darbo vietos).
Galimybė dirbti viršvalandžius (apmokami didesniu tarifu - priklausomai nuo pamainos ir darbo vietos).

Atlyginimas

1500–2400 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje

www.pnv.lt
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »