Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PROGRAMUOTOJAS

Skelbimas galioja iki: 2016.12.04

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome programuotojo, vertinančio galimybę dirbti darbdavio puikiai įrengtoje darbo vietoje Klaipėdos centre. Darbas su įmonės startup'ais B1, SitePRO ir kitais.

Reikalavimai

Bent 2 metų sėkmingo darbo patirtis su PHP, MySQL, HTML/JS/CSS būtina.
Darbo su PostgreSQL, Angular, Bootstrap įgūdžiai - privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą profesionalų kolektyve;
galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas kompanijoje, sukūrusioje tarptautinį pripažinimą pelniusius projektus;
įvertinimą, gerą atlygį ir visas socialimes garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "BALT MARKETING"

Darbdavys - UAB "Profis" - kompanija, kurianti ir aptarnaujanti pripažinimą pelniusius startup'us ir intelektines verslo valdymo sistemas.
Atranką vykdo UAB "Balt Marketing" - vadovų bei specialistų atrankų profesionalai.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »