Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Programuotojas

Skelbimas galioja iki: 2016.11.30

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome programuotojo darbui su transporto valdymo ir apskaitos sistemomis.

Reikalavimai

- 1 - 2 metų patirtis programuojant PHP arba ASP, JavaScript;
- 1 - 2 metų darbo patirtis su MySQL arba Microsoft SQL Server DBVS;
- Reliacinių duomenų bazių projektavimo pagrindai;
- Visual Basic ir C# kalbų mokėjimas būtų privalumas;
- Būtinas anglų kalbos mokėjimas.

Privalumai:
Ispanų ar prancūzų kalbų mokėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Siūlome įdomų darbą programuotojams ir galimybes tobulėti, vykdant tarptautinius projektus. Sistema, kurią vystome, yra sukurta naudojant 100% Web technologijas ir jau yra įdiegta 14 šalių, tame tarpe ir Lietuvoje. Esame orientuoti į darbo rezultatą, tad siūlome lankstų darbo grafiką, reikiamus apmokymus bei patogią darbo vietą Šiauliuose.

UAB "SCM software"

Esame oficialūs įmonės AndSoft atstovai rytų Europoje ir vykdome išskirtinai transporto apskaitos ir valdymo projektus.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »