Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

PROJEKTŲ/RENGINIŲ KOORDINATORIUS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:

Įmonė „Promo events“, organizuojanti ENEOS 1000 km lenktynes, šventę “Sartai”, bei BMW vairavimo akademijos mokymus

ieško naujo komandos nario (-ės)

Ieškome aktyvaus žmogaus su patirtimi planuojant ir įgyvendinat projektus. Jis/ji turėtų taip pat nusimanyti reklamos ir dizaino srityje, spaudos darbų užsakyme, būti kūrybiškas/a.

Mūsų projektai ilgamečiai ir didelės apimties, todėl reklamos planų sudarymas ir jų vykdymas būtų labai didelis pliusas.

Projektų eigoje kartais bus krizių, kurias reikės suvaldyti, situacijų, kurias reikės strategiškai analizuoti. Bus ir iššūkių, ir pergalių, pamokų bei pasiektų puikių rezultatų, kurie taps puikia investicija į mūsų įmonės bei jūsų gerovę.
Taigi, nuolatinis noras augti ir tobulėti, didelė motyvacija - tai tos žmogaus savybės, kurių mes ieškome.
Jeigu puikiai kalbi ir rašai lietuviškai, bei angliškai, esi atsakingas, kruopštus bei orientuotas į rezultatą - kreipkis. Jei dvejoji, bet trokšti dirbti, vis tiek bandyk - mes Tau padėsime!

Reikalavimai

- Nepriekaištingos anglų ir lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu;
- Kūrybiškumas;
- Darbo patirtis su CorelDraw, Adobe Iliustrator, Photoshop ir kitomis programomis būtų privalumas;
- Patirtis dirbant su projektais (bent minimali);
- Atsakingumas, kruopštumas, atsparumas stresinėms situacijoms;
- Didelis noras dirbti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

- Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
- Įdomų darbo pobūdį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

VšĮ "Auto sporto klubas JJ racing"

Plytinės kartodromas jau 48-uosius metus sėkmingai dirbanti įstaiga. Ištisus metus kviečiame pramogauti kartingų sporto mėgėjus lenktynių trasoje, rekonstruotoje pagal tarptautinius reikalavimus. Plytinės kartodrome vyksta pasivažinėjimai pramoginiais kartais, organizuojami renginiai įmonėms, profesionaliems sportininkams bei mėgėjams.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »