Projektų vadovas (-ė) (programinės įrangos kūrimas)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.23

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo komandos nario - PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS).

Siūlomo darbo aprašymas:

• Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
• Bendravimas su IT komanda, sprendimų ieškojimas, bendro rezultato siekimas;
• Darbų organizavimas, planavimas;
• Projektų įgyvendinimo ir kokybės priežiūra;
• Projekto eigos prižiūrėjimas, terminų kontrolė;
• Koordinavimas, užduočių delegavimas.

Reikalavimai

• Gebėjimas efektyviai bendradarbiauti su klientais bei komanda;
• Gebėjimas paskirstyti užduotis ir koordinuoti jų atlikimą;
• Orientacija į rezultatą, kokybę;
• IT žinios ir įgūdžiai;
• Iniciatyvumas, greita reakcija;
• Vidinė motyvacija tobulėti ir mokytis;
• B kategorijos vairuotojo teisės, automobilis (galimybė eksploatuoti nuosavą automobilį už kurį būtų kompensuojama);
• Geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

• Darbą su įdomiais projektais;
• Perspektyvų ir įdomų darbą nuolat augančioje įmonėje;
• Profesionalų, jauną ir draugišką kolektyvą;
• Galimybė kurti ir realizuoti savo idėjas.

Atlyginimas

430–1000 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Skills Access"

Airijos IT sprendimų įmonės, Microsoft Gold Certified partneriai, nevienąkart laimėjusios Microsoft Country Partner of the Year titulą, kartu įkūrusios IT sprendimų ir technologijų vystymo centrą Kaune ir Vilniuje kviečia prisjungti Microsoft technologijų specialistus
Visi UAB "Skills Access" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »