Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Python programuotojas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.01

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome Odoo ERP sistemos Python programuotojo, kuris norėtų tapti mūsų projektų dalimi ir padėtų įgyvendinti ir išplatinti mūsų diegiamas naujoves visame pasaulyje.

Pozicijos aprašymas:
- Odoo ERP sistemos vystymas;
- užduočių atlikimas vadovaujantis įmonės standartais;
- darbas su projektų vadovais (su klientais tiesiogiai bendrauti nereikės).

Reikalavimai

Minimalūs reikalavimai iš kandidato:

- Python programavimo kalba;
- SQL tipo duomenų bazės;
- HTML.

Privalumai:
- patirtis dirbant su ERP sistemomis;
- PostgreSQL;
- Linux;
- patirtis dirbant su versijavimo sistemomis (git, svn);
- XML;
- JavaScript;
- CSS;
- verslo ir gamybinių procesų suvokimas.

Mes jums siūlome

- darbą, įgyvendinant įdomius projektus;
- apmokymus ir komandiruotes;
- jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
- lankstų darbo grafiką.

UAB "Digitouch!"

UAB digitouch! užsiima IT paslaugų teikimu, kurios apima Web sprendimus, Informacinių ir bankinių sistemų, ERP ir CRM sistemų kūrimu bei diegimu, įvairioms pasaulio šalims ir Lietuvai. Mūsų klientai yra Lietuvos, Š. Amerikos, Vokietijos, Anglijos ir kitų šalių stambios gamybinės, prekybos, transporto, el. komercijos, paslaugų ar bankiniame sektoriuje dirbančios įmonės ir kiti.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »