Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Reklamos sistemų RTB programuotojas (-a)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.16

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Adnet media – didžiausias interneto reklamos tinklas Baltijos šalyse ieško naujo komandos nario Vilniuje.

Šiuo metu ieškome naujo komandos nario Vilniuje – Reklamos sistemų RTB programuotojo.

Tapęs (-usi) naujuoju (-aja) Reklamos sistemų RTB programuotoju (-a) būsi atsakingas (-a) už reklamos transliavimo ir RTB platformos bei duomenų valdymo sistemų vystymą ir tobulinimą, jų palaikymą.

- Header bidding platformos vystymas
- RTB aukcionų algoritmų tobulinimas ir vystymas
- Reklamos sistemos procesų tobulinimas
- Partnerių sistemų integracija į esamą platformą

Reikalavimai

- PHP 5 (funkcijos; klasės; memcache; php:apc)
- Vanilla JavaScript (sync/async; krovimosi įtaka tinklapio veikimui)
- SQL & MySQL (bazinė sintaksė; MyIsam/Memory/InnoDb; užklausų optimizacija, jų greitis)
- Bent 2m. programavimo patirtis

Privalumai:

- Linux žinojimas (bash skriptai; top/htop; ssh; grep; komandų pipe’inimas)
- Apache HTTP Server (v2)
- HTTP veikimo principai
- RTB veikimo principai
- OpenRTB išmanymas
- DMP veikimo prinicipai
- Interneto reklamos veikimo principai

Mes jums siūlome

- Puikią terpę savirealizacijai ir tobulėjimui sparčiausiai augančioje ir perspektyviausioje medijoje
- Dar puikesnę komandą
- Tavo kompetenciją atitinkantį atlygį
- Lanksčias darbo valandas
- Galimybę dalį laiko dirbti iš namų

UAB "Adnet media"

Adnet media - pirmas ir didžiausias interneto reklamos tinklas Baltijos šalyse, priklausantis DELFI įmonių grupei, plečia veiklą Programmatic internetinės reklamos srityje. Nuolatinės investicijos į technologijų tobulinimą ir bendradarbiavimas su didžiausiais rinkos žaidėjais (Google, Criteo, Index Exchange, Adform ir 200+ kitų) leido Adnet media tapti didžiausia Pabaltijo įmone, Programmatic būdu monetizuojančia vietinių tinklalapių inventorių.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »