Restorano vadybininkas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.01.01

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Naujam restoranui Vilniaus centre, Gedimino prospekte, kuris duris atvers 2017-ų metų vasario pradžioje, ieškome kūrybingo, komunikabilaus ir atsakingo – Restorano vadybininko - (ės). Buriama profesionalų komanda, kurią apmokys Šefas iš Londono dirbęs restorane „Gordon Ramsey“, restoranuose su Michelin žvaigždutėmis.
Jeigu tu energingas, aktyvus, turi begalę minčių, dirbai aukštos klasės restoranuose ir turi ne mažiau kaip 2-jų metų patirtį, laukiame tavęs savo komandoje !

Darbo pobūdis:
- Sklandaus restorano darbo planavimas ir organizavimas;
- Restorano dokumentacijos tvarkymas;
- Darbuotojų komandos formavimas ir ugdymas;
- Aptarnavimo standartų ir patiekalų kokybės priežiūra ir užtikrinimas;
- Darbuotojų saugos, sveikatos ir priešgaisrinės saugos reikalavimų laikymosi užtikrinimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Restorano vadovo ar restorano vadybininko darbo patirtis;
Restorano veiklos išmanymas;
Patirtis dirbant su „R-Keeper“, kasos dokumentacija;
Klientų aptarnavimo įgūdžiai;
Restoranų rinkos ir restoranų lankytojų poreikių išmanymas;
Pilnas užimtumas, galimybė dirbti penktadienio vakarais ir šeštadieniais.

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti su vienu žymiausių ir profesionaliausių Šefų;
Visas socialines garantijas;
Galimybę savarankiškai siūlyti ir priimti sprendimus;
Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą.

UAB "Gastroholikas"

UAB "Gastroholikas" plečia savo veiklą !
Desertinę "Atostogos" jau pamėgo nemažas būrys Lietuvos gyventojų, todėl netrukus bus atidarytas naujas restoranas Gedimino prospekte, kuriame meniu sudarys Šefas iš Londono, dirbęs restorane „Gordon Ramsey“, restoranuose su Michelin žvaigždutėmis.
Visi UAB "Gastroholikas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »