Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Vairuotojas - maisto išvežiotojas Vilniuje su savo automobiliu

Skelbimas galioja iki: 2016.12.02

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Maistas į namus.lt - pirmas Lietuvoje portalas, siūlantis užsisakyti maisto iš įvairių restoranų ieško vairuotojų, maisto į namus ar biurą pristatymui iš restoranų.

Dėmesio: ieškome su nuosavu automobiliu (automobilį nuomojame iš vairuotojo)

Reikalavimai:

nuosavas ekonomiškas automobilis (jei dirbama su savo automobiliu)
punktualumas, sąžiningumas, komunikabilumas, tvarkingumas,
Vilniaus miesto žinojimas,

Siūlome:

pastovų darbą, socialines garantijas, pastovų + nuo darbo rezultatu priklausantį atlyginimą, karjeros perspektyvas, automobilio remonatą (jei dirbama su savo automobiliu).

Užsakymų valdymui ir paskirstymui naudojama moderni ir labai patogi užsakymų valdymo sistema, dėl ko vairuotojui nereikia pildyti jokių dokumentų

Atlyginimas

400–600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Elektroninio verslo sistemos"

Elektroninio verslo sistemos vysto įvairius elektroninės komercijos projektus Europos, Azijos ir JAV rinkose.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »