Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Serviso inžinierius

Skelbimas galioja iki: 2016.11.01

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio IT inžinieriaus integruojant, projektuojant ir diegiant IT sistemas.

*Įmonių IT ūkio/infrastruktūros priežiūra (kompiuteriai, serveriai ir kita įranga);
*IT techninės bei programinės įrangos diegimas ir administravimas;
*Pagalba bei gedimų šalinimas vietoje ir nuotoliniu būdu;
*Vartotojų konsultavimas IT klausimais.

Reikalavimai

*Kompiuterių priežiūros patirtis (programinė ir aparatinė dalis) – ne mažiau kaip 2 metai;
*Patirtis administruojant Windows Server šeimos operacines sistemas;
*Geros anglų kalbos žinios;
*Komunikabilumas, mokėjimas bendrauti su klientais;
*Analitinis mąstymas;
*Vairuotojo pažymėjimas – nuosavas automobilis.

Privalumai:
*OS administravimo ar tinklo žinias patvirtinantys sertifikatai;
*Atsakingumas, operatyvumas, orientacija į kokybišką rezultatą.

Mes jums siūlome

*Kvalifikuotą ir draugišką BTT komandą;
*Dinamišką darbą;
*Karjeros bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

400–600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "BTT Group"

UAB “BTT Group” is a successfully operating information technology (IT) company which has been in service since 2007. During this time the company has managed to form a team of professionals with profound experience and to establish itself as a partner offering trusted and cost - effective IT services and CLOUD solutions.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »