Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

SKUBIAI reikalinga virėja (-as)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.10

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome virėjos (-o), kuriam maisto gaminimas yra malonumas.

Europietiškos virtuvės patiekalų ruošimas (salotos, karšti bei šalti patiekalai) pagal receptūras ir technologines korteles.
Slenkantis darbo grafikas, ilga - trumpa savaitė.

Laukiame rimtų, savo darbą išmanančių arba norinčių išmokti darbuotojų (neturinčius patirties - apmokome).

Reikalavimai

Pagrindinis reikalavimas - pomėgis gaminti maistą bei rimtas požiūris į darbą. Galimybė dirbti pamainomis.

Privalumai: panaši darbo patirtis (gali būti maisto pramonės studentas, kuris gali ir nori darbą su mokslais).
Kruopštumas, atsakingumas, pomėgis gaminti maistą, sąžiningumas, noras mokytis ir tobulėti. Panašaus darbo patirtis - privalumas.

* Noras mokytis bei tobulėti;
* Greita orientacija;
* Sąžiningumas.

Mes jums siūlome

• Laiku mokamą atlyginimą;
• Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
• Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

PJazz

23 metai skaniai ir stilingai.

Skambinti tel.:8 687 76536.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »