Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Spaustuvės darbininkė

Skelbimas galioja iki: 2016.12.14

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome gamybos operatorės darbui spaustuvėje. darbas sekančią dieną po pokalbio! Darbas Juozapavičiaus pr. (Žemieji šančiai) LAISVA TIK VIENA DARBO VIETA! Darbas nuo 2016.11.15/16.
Darbas porai savaičių.

Darbo pobūdis:
Nedidelėje spaustuvėje ieškome darbuotojų darbui prie katalogų, kalendorių ir kitos spaudos boršiūravimo, lankstymo, klijavimo, darbas su kitais pospaudiminiais įrenginiais. Vietoje apmokome. Darbas nuo 8:00 iki 16:30, savaitgaliai laisvi. Darbas laikinas 2 savaitems su galimybe prasitęsti terminą!

Skambinkite telefonu 860176295 arba siųskite savo cv adresu:

Mes jums siūlome:
Darbas draugiškame nedideliame kolektyve (apie 10 žmonių).
Darbas laikino pobūdžio (galimybė dirbti iki tol kol susirasite pastovų darbą)
Atlyginimas minimalus (galimi priedai už viršvalandžius)

Reikalavimai

-patirtis gamyboje

Mes jums siūlome

Visas. Soc. Garantijas
Legalų darbą
Galimybę per porą savaičių užsidirbti 150-200 eurų. (į rankas)
Laikiną darbą, iki kol susirasite pastovų.

Atlyginimas

320–350 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” veiklą pradėjo 2011 metais, nuo 2013 m. buvo pasirinkta individualių ir specifinių poreikių tenkinimo strategija, atsižvelgiant į konkrečius kliento norus ir pageidavimus. Mes specializuojamės logistikos, administravimo, gamybos sektoriuose.
Daugiau informacijos apie mus rasite: www.pnv.lt
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »