Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Statybinių prekių parduotuvė ieško pardavėjų - konsultantų

Skelbimas galioja iki: 2016.11.16

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Statybinių prekių parduotuvės kolektyvui ieškome darbuotojų, kurių pagrindinės funkcijos būtų:

- prekių priėmimas, jų išdėstymas skyriuje;
- bendravimas su klientais;
- gali tekti atlikti inventorizaciją.

Reikalavimai

- vidurinis išsilavinimas;
- atsakingumas, darbštumas, komunikabilumas;
- darbo patirtis kasos aparatu (tik privalumas);
- B kategorijos automobilio teisės (tik privalumas).

Mes jums siūlome

- darbą jaunatviškame kolektyve;
- patogų susisiekimą;
- puikias darbo sąlygas;
- palankų darbo grafiką (slenkantį 5 darbo d.);
- gerą atlyginimą;
- stabilų darbą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "HEADEX"

UAB "Headex"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 5 2734911
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »