Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Statybos darbų specialistai Klaipėdoje

Skelbimas galioja iki: 2016.11.16

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Reikalingi suprantantys savo amatą, norintis dirbti ir užsidirbti, tvarkingi plataus profilio statybininkai/vidaus apdailininkai (stigdengiai,trinkelių klojejai,tinkuotojai,plytelių klojejai,gipso,lubų,langų,durų montuotojai ir t.t)

Darbo vieta Klaipėda,Gargždai, Klaipėdos raj., Šilutė.
Darbas pastovus (ir žiemą) ir legalus.

Reikalavimai

Noras dirbti ir užsidirbti, kultūra, elementarus mąstymas.

Mes jums siūlome

Legalų ir pastovų (tiek žiemą, tiek vasarą) darbą šauniame kolektyve, darbo drabužius bei įrankius, laiku mokamą atlyginimą, lankstų darbo laiką ir kt. Darbuotojus atvykusius iš kitų miestų, apgyvendiname Klaipėdoje.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "Robrona"

UAB "Robrona" (atestato nr. 8084) Suteikiama teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.
Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo; kitos paskirties inžineriniai statiniai; kultūros paveldo statiniai.
Statybos darbų sritys: bendrieji statybos darbai (išskyrus metalo konstrukcijų suvirinimą); vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas; statinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas; procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas; statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerinių sistemų įrengimas; statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerinių sistemų įrengimas.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »