Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Sukirpimo baro PAMEISTRYS (naujai atidarytame gamybos padalinyje ALYTUJE)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.30

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Vasarą atidarytame minkštų baldų gamybos padalinyje, kuriame jau daugiau nei 100 darbuotojų, ieškome PAMEISTRIO, kuris padėtų siuvimo - sukirpimo meistrui organizuoti darbą sukirpimo bare:

- užtikrintų ritmingą, nenutrūkstamą ir efektyvų darbą sukirpimo padalinyje bei kontroliuotų sukirpimo baro planų ir gamybinių užduočių vykdymą ir kokybę;
- užtikrintų, kad darbuotojai būtų aprūpinti reikiamomis žaliavomis (ypač audiniais ir odomis) ir įrankiais, asmeninėmis apsauginėmis priemonėmis;
- rūpintųsi racionaliu žaliavų panaudojimu;
- kontroliuotų gamybos procesą, operatyviai šalintų broko atsiradimo priežastis;
- rūpintųsi pavaldžių darbuotojų motyvacija.

Reikalavimai

Tikimės, kad kandidatas:
- turi specialų pasiruošimą šiam darbui, analogiško darbo patirties bei supranta gamybos proceso organizavimo niuansus;
- žino sukirpimo technologinius procesus, darbo sukirpimo bare specifiką;
- yra savarankiškas, sąžiningas, atsakingas, geba efektyviai organizuoti darbą;
- orientuotas į komandinį darbą.

Mes jums siūlome

Kviečiame prisijungti į naujai suformuotą komandą ir siūlome:
- darbą vasarą įrengtose naujose patalpose;
- draugišką kolektyvą;
- mokymus ir pagalbą Alytuje ir Kaune;
- laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų,
- galimybę dalyvauti gamybinio proceso tobulinimo projektuose.

Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

UAB "Theca furniture"

UAB „Theca Furniture“ – daniško kapitalo, šiuolaikiška, minkštuosius baldus gaminanti įmonė. Nuo 2006 m. baldų gamyba iš Danijos buvo perkelta į Lietuvą ir šiuo metu kompanija vykdo veiklą Kaune, Alytuje, turi siuvimo padalinius Kaišiadoryse bei Jonavoje. Įmonė kiekvienais metais auga. Tai rodo ir skaičiai: 2016 metų pradžioje įmonėje dirbo 620, o šiandien – jau virš 700 profesionalių darbuotojų. Kolektyvas vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais.
Įmonė toliau plečia savo veiklą ir kviečia prie kolektyvo prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus.

Daugiau informacijos apie įmonę - www.theca.dk
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »