Technologas

Skelbimas galioja iki: 2016.12.17

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Įmonei, stiprinančiai savo konkurencines pozicijas, Europoje, ieškome technologo ( -ės):

- Technologinio proceso gamyboje kontrolė ir užtikrinimas;
- Nustatytų sanitarinių-higieninių ir kokybės normų laikymosi kontrolė, kokybės gerinimo metodų diegimas.

Darbo vieta Ilgakiemyje, Kauno raj.

Reikalavimai

- Darbo patirtis maisto pramonėje;
- Gamybos proceso užtikrinimas;
- Sugebėjimas vadovauti, dirbti komandoje;
- Motyvacija, bendravimas, atsakingumas ir sąžiningumas;
- Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
- Anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

- Darbą su naujausiomis technologijomis aukšto lygio stabilioje ir besiplečiančioje kompanijoje;
- Galimybę nuolat kelti savo profesinę kvalifikaciją;
- Stabilų atlyginimą, didėjantį perspektyvoje.

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "SALDOGA"

Žuvies perdirbimo įmonė
Visi UAB "SALDOGA" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »