Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Telefonų remontininkas

Skelbimas galioja iki: 2016.11.11

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome žmonių remontui ir mokančių keisti LCD ekranus ir stikliukus. Garantinis ir pogarantinis mobiliųjų telefonų remontas bei testavimas.

Reikalavimai

Patirtis elektronikos prietaisų remonte;
Anglų kalbos supratimas;
Gebėjimas dirbti kompiuteriu;
Kruopštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

- Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes dirbant šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje;
- Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams užtikrinti;
- Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą profesionalioje komandoje su draugiškais ir kompetentingais kolegomis bei vadovu.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
CVB klientas

UAB "SOLUTION HOUSE"

Dėl informacijos galite kreiptis šiuo telefonu: +37067460112.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »