Transporto koordinatorius (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.18

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – specializuota ir viena iš stipriausių dalinių krovinių logistikos įmonių, kuri savo veiklą vykdo daugiau kaip 10 metų. Įmonė nuolat apdovanojama už vadybinius pasiekimus, augimą bei finansinius rezultatus.

Mes ieškome naujo komandos nario – transporto koordinatoriaus.

Jūsų atsakomybės:
- dalinių krovinių gabenimo organizavimas pagal priskirtą kryptį,
- transporto kontrolė,
- darbas su duomenų bazėmis,
- nuolatinis ryšių palaikymas su esamais klientais ir partneriais.

Reikalavimai

- lyderystė ir noras tapti skyriaus vadovu,
- greita reakcija ir organizuotumas,
- vadybinė patirtis krovinių gabenimo įmonėje,
- anglų ir rusų kalbų mokėjimas (vokiečių būtų privalumas).

Mes jums siūlome

- ramius vakarus - Jums nereikės dirbti naktimis ar vėlais vakarais,
- konkurencingą atlyginimą ir motyvacinę sistemą,
- investicijas į Jūsų mokymą,
- darbą šiuolaikiškoje, pelningoje, labai sparčiai augančioje įmonėje.

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:
Visi UAB "Soprana Personnel International" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »