Tvarkytojas (-a) - pagalbininkas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.29

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Pagalba įmonės ūkinėje veikloje;
Vidaus ir aplinkos priežiūra ir tvarkymas;
Svečių priėmimas ir aptarnavimas;
Ūkyje dirbančių žmonių priežiūra, užduočių formavimas ir jų vykdymas, reikia dirbti prie tvarkų ir pačiam. Rūpinimasis įmonės veikal, pagalba vadovui.

Reikalavimai

Tikimės, kad jūsų asmeninės savybės, kaip darbštumas, rūpestingumas, ūkiškumas, kruopštumas prisidėtų atliekant darbus ir vystant veiklą. Mes sudarysime visas sąlygas išmokti siekiant rezultatų, reikia turėti noro ir pakankamai laiko, kad mokytis galėtumėte ne tik darbo laiku. Išmokti galima viską, bet tai turi atlikti pats žmogus savo sąskaita. Galimybes sudarysime labai plačias.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą ir galimybes susipažinti su radijo ir televizijos veikla, galimybę karjerai, nemonotonišką darbą; Daugelis žmonių nedrįsta išbandyti savo galimybių ir pasiūlyti savo kandidatūros dėl kuklumo. Turint talentą ir noro kviečiame surasti saviraiškai naują erdvę. Išbandykite savo galimybes.
Yra galimybė suteikti galimybę apgyvendinti. Pasinaudokite, tai jums šansas į naują gyvenimo etapą, kur galima tobulėti, pažinti ir surasti savo svajonių darbą. Darbas ir veikla yra didžiausia gyvenimo dalis. Tačiau dirbti reikia, darbuotojas vertinama pagal darbo rezultatus. Žingeidumas ir smalsumas privalumas, kuris veda į progresą.

Atlyginimas

320–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
Siųsti savo CV

UAB "PŪKAS"

UAB “Pūkas” įsteigta 1991 08 27. Tai pirmoji Lietuvoje įmonė, pradėjusi veiklą tik muzikos srityje. Esame išleidę į rinką ir sukaupę fonduose per 16 000 įvairaus žanro lietuviškų dainų.
Visi UAB "PŪKAS" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »