Vadybininkas (-ė) - boulingo operatorius (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2016.12.14

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio - vadybininko (-ė) - boulingo operatoriaus (-ės), kurio (-ios) šypseną matytų ne tik kolegos ir švečiai, atėję į boulingą, bet ir jaustų ją, paskambinę telefonu.

Reikalavimai

- Puikūs bendravimo įgūdžiai;
- Kompiuterinis raštingumas;
- Aktyvumas;
- Pozityvumas;
- Noras ir gebėjimas mokytis;
- Laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

UAB "Aido boulingas"

Apollo boulingas turi misiją. Ne, į mėnulį mes neskrisime. Ten kažkas jau buvo. O štai pati geriausia vieta, kur žmonės susirenka smagiai pabendrauti su kolegom po darbų, savaitgalį su šeima ar bet kada su geriausiais draugais, yra mūsų kryptis.
Visi UAB "Aido boulingas" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »