VADYBININKAS

Skelbimas galioja iki: 2016.12.13

Darbo vieta

Darbo pobūdis

AHOY! BOCMANĄ ANT BORTO!

KLAIPĖDOJE tikram jūriniam PUB’ui reikalingas VADYBININKAS (-ė)

Reikalavimai

TESIKREIPIA TIK RIMTAI NUSITEIKĘ, NES:

• Darbas atsakingas: po vienu stogu teks sužiūrėti 3 barus, viskio kambarį ir cigarų “rūkomąjį”

• Darbas įdomus: artimai pažinsite virš 22 rūšių alaus, virš 46 rūšių viskio, virš 16 rūšių romo, virš 12 rūšių džino – ir mes žinome, ką įdomesnio su visu tuo nuveikti :)

• Darbas linksmas: vadovausite jaunai, draugiškai ir teisingai pasiutusiai komandai, prisidėsite prie mūsų nuosavų renginių, gyvos muzikos koncertų ir DJ pagrojimų organizavimo

• Darbas skanus: mėgausitės vieninteliu TOKIU maisto meniu visame Pajūryje

• Darbas garbingas: būsite vienintelio tikro jūrinio pub’o visoje Lietuvoje įgulos vadovu (-e) - legendiniame pastate pačioje Klaipėdos Senamiesčio širdyje, tiesiai priešais gražuolį “Meridianą”

Kandidatų patirtis bet kurioje vadybos srityje, o ypač HoReCa sektoriuje bus privalumas. Bet rimtai vertinsime ir tiesiog reikiamą nusiteikimą bei argumentuotą norą turinčiuosius.

Mes jums siūlome

Garantuojame: atlyginimą, adekvatų esamoms rinkos sąlygoms – laiku ir 100% legaliai; 20% personalo nuolaidą VISOSE mūsų vietose (per Vilnių, Klaipėdą ir Nidą jų jau 9-ios. Bet bus dar... :) ); po darbo parvežimą namo su taksi; nuolatines degustacijas ir profesinių bei asmeninių žinių gilinimą; du didelius visos įmonių grupelytės balius per metus. Žinoma, yra ir tolesnių karjeros galimybių...

Konfidencialumas savaime suprantamas.

Ačiū labai, Chebryte. Randam bocmaną – keliam stakselį! :)
Siųsti savo CV

IN VINO, RENE, THE PORTOBELLO

Tikras jūrinis pub'as
Visi IN VINO, RENE, THE PORTOBELLO darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »