Vairuotojas - ekspeditorius su nuosavu mikroautobusu (B kategorija) Telšiuose

Skelbimas galioja iki: 2016.12.25

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Telšių terminale ieškome kruopštaus, punktualaus, atsakingo, mandagaus kurjerio-ekspeditoriaus su nuosavu autobusiuku.

Darbo pobūdis:
Siuntų gabenimas ir pristatymas su nuosavu mikroautobusu Telšiuose ir jos apylinkėse;
Yra ir nešiojamojo pobūdžio darbo.

Reikalavimai

Nuosavas mikroautobusas (ne senesnis nei 2007 m., baltos spalvos, krovininis);
Darbo patirtis: logistika, ekspedicija, siuntų ar prekių pristatymas;
Savybės: kruopštumas, punktualumas, atsakingumas ;
B kategorija (stažas daugiau nei 3 metai);
Telšių miesto ir apylinkių pažinojimas.

Mes jums siūlome

Pilną darbuotojo apmokymą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Venipak įmonių grupė

Sparčiai besiplečianti logistikos kompanija UAB “ VP Service” plėtrai Lietuvoje šiuo metu ieško naujų komandos narių.
Visi Venipak įmonių grupė darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »