Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Virėja (-as)

Skelbimas galioja iki: 2016.11.09

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio - virėjos (-o), kurios (-io) meilę desertų, karštų patiekalų ir užkandžių gamybai jaustų kiekvienas mūsų svečias.

Reikalavimai

- Med. knygelė ir sveikatos žinių pažymėjimas;
- Higienos normų žinojimas ir įgyvendinimas darbo vietoje;
- Darbo patirtis maisto gamybos srityje;
- Kartu su komanda siekti geriausių rezultatų;
- Aktyvumas;
- Pozityvumas;
- Noras ir gebėjimas mokytis.

Mes jums siūlome

- Gilinti žinias maitinimo srityje;
- Dirbti su savo srities žinovais;
- Tobulinti komandinio darbo įgūdžius;
- Galimybę dirbti pilnu etatu;
- Plėsti draugų ratą;
- Išmokti žaisti boulingą;
- Naujas komandos narys gaus reikiamą informaciją ir vadovų bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir vėliau, tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.

UAB "OZO BOULINGAS"

APOLLO BOULINGAS- Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikos grupių pasirodymus.
Mūsų misija - Jūsų geras laikas!
Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių- junkis prie Apollo komandos!
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »