Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

VYRIAUSIAS ĮRENGINIŲ PRIEŽIŪROS INŽINIERIUS

Skelbimas galioja iki: 2016.11.24

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome vyriausiojo įrenginių priežiūros inžinieriaus Kaune, kuris bus atsakingas už gamybinės įrangos nepertraukiamo darbo užtikrinimą.

Darbo aprašymas:

• Gamybinės įrangos priežiūros duomenų analizė, tobulinimų iniciavimas.
• LEAN TPM iniciavimas, vykdymas, kontrolė.
• Pavaldžių darbuotojų darbų planavimas, užduočių paskirstymas.
• Įrenginių priežiūros duomenų sistemos administravimas.
• Bendradarbiavimas su įrangos tiekėjais. Įrangos aptarnavimo servisų organizavimas.
• Įrenginių atsarginių detalių užsakymai, apskaita, kontrolė.

Reikalavimai

• Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas.
• Ne mažesnė nei 2 metų patirtis gamybinių įrengimų priežiūros srityje.
• Puikūs gamybinės įrangos diegimo, priežiūros tobulinimo įgūdžiai.
• Geri anglų kalbos įgūdžiai.
• Lean žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

• Įdomų darbą tarptautinėje įmonėje
• Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes

UAB "Littelfuse"

Elektroninė įranga, davikliai automobilių pramonei - gamyba.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »