Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

WEB PROGRAMUOTOJAS (PHP)

Skelbimas galioja iki: 2016.10.30

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome įvairios kompetencijos PHP programuotojų dirbti prie vidinės verslo valdymo sistemos bei įmonės valdomų el. parduotuvių.

Užduočių sudėtingumas priklausys nuo tavo ambicijų ir sugebėjimų. Darbo specifiką pristatysime pokalbio metu.

Reikalavimai

- turėti bent 2-3 m. programavimo patirtį;
- stiprus analitinis mąstymas;
- gebėjimas organizuoti kliento poreikių įgyvendinimą;
- techninės web projektų žinios;
- lamp (linux, apache, mysql, php) technologijų supratimas;
- darbo patirtis su šiais framework'ais: symfony, laravel, yii2.

Mes jums siūlome

- lankstų darbo grafiką;
- stiprų ir ambicingą kolektyvą;
- begalę sprendimų ir užduočių, kurios dar labiau sutvirtins tavo gebėjimus;
- sprendimų priėmimo laisvę.

Atlyginimas

1500–2200 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
CVB klientas

Viena lyderiaujančių el. komercijos įmonių Lietuvoje.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »