Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Žmogiškųjų išteklių valdymo partneris (-ė) VAC

Darbo vieta

Darbo pobūdis

• Vadovų konsultavimas strateginiais personalo valdymo klausimais;
• Pagalba įmonės vadovybei verslo vystyme ir tikslų pasiekime;
• Pokyčių inicijavimas ir valdymas;
• Personalo procesų, projektų ir įrankių integracija įmonėje atsižvelgiant į įmonės/grupės strategiją ir verslo poreikius;
• Personalo valdymas atsižvelgiant į verslo poreikius;
• Vadovų kasdienis ugdymas (pvz. „coaching“), lyderystės kompetencijos vystymas organizacijoje;
• Organizacinės kultūros formavimas, vystymas ir palaikymas.

Reikalavimai

• Esate įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą (organizacinės psichologijos, ekonomikos, žmogiškųjų išteklių valdymo, verslo vadybos srityse);
• Turite ne mažesnę nei 3 metų personalo valdymo sistemų vystymo ir kuravimo patirtį;
• Turite puikius lyderystės, komandinio darbo, organizacinius įgūdžius;
• Esate kūrybiškas (-a), iniciatyvus (-i), orientuotas (-a) į rezultatą ir norite tobulėti;
• Turite puikius analitinio mąstymo, gebėjimo sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti didelius informacijos srautus įgūdžius.

Mes jums siūlome

• Dinamišką aplinką didelėje įmonių grupėje;
• Aukščiausi kolegų darbo standartai, profesionalumas, orientacija į rezultatą;
• Platų ir įdomų atsakomybių lauką - ir galimybę kurti, inicijuoti pokyčius.

UAB Verslo aptarnavimo centras

KAS YRA „VERSLO APTARNAVIMO CENTRAS“?
Mūsų veikla orientuota į „Lietuvos energijos" grupės įmonių aptarnavimą, teikiant viešųjų pirkimų, buhalterinės apskaitos, darbo santykių administravimo, teisines ir klientų aptarnavimo paslaugas.
Turime misiją – tapti pažangiausiu kompetencijų centru Lietuvoje, profesionaliai išpildančiu klientų lūkesčius ir kartu kuriančiu ateitį.
www.vac.le.lt
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »