Žmogiškųjų išteklių valdymo partneris (-ė) VAC

Skelbimas galioja iki: 2016.12.09

Darbo vieta

Darbo pobūdis

• Vadovų konsultavimas strateginiais personalo valdymo klausimais;
• Pagalba įmonės vadovybei verslo vystyme ir tikslų pasiekime;
• Pokyčių inicijavimas ir valdymas;
• Personalo procesų, projektų ir įrankių integracija įmonėje atsižvelgiant į įmonės/grupės strategiją ir verslo poreikius;
• Personalo valdymas atsižvelgiant į verslo poreikius;
• Vadovų kasdienis ugdymas (pvz. „coaching“), lyderystės kompetencijos vystymas organizacijoje;
• Organizacinės kultūros formavimas, vystymas ir palaikymas.

Reikalavimai

• Esate įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą (organizacinės psichologijos, ekonomikos, žmogiškųjų išteklių valdymo, verslo vadybos srityse);
• Turite ne mažesnę nei 3 metų personalo valdymo sistemų vystymo ir kuravimo patirtį;
• Turite puikius lyderystės, komandinio darbo, organizacinius įgūdžius;
• Esate kūrybiškas (-a), iniciatyvus (-i), orientuotas (-a) į rezultatą ir norite tobulėti;
• Turite puikius analitinio mąstymo, gebėjimo sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti didelius informacijos srautus įgūdžius.

Mes jums siūlome

• Dinamišką aplinką didelėje įmonių grupėje;
• Aukščiausi kolegų darbo standartai, profesionalumas, orientacija į rezultatą;
• Platų ir įdomų atsakomybių lauką - ir galimybę kurti, inicijuoti pokyčius.

Lietuvos energijos įmonių grupė

KAS YRA „VERSLO APTARNAVIMO CENTRAS“?
Mūsų veikla orientuota į „Lietuvos energijos" grupės įmonių aptarnavimą, teikiant viešųjų pirkimų, buhalterinės apskaitos, darbo santykių administravimo, teisines ir klientų aptarnavimo paslaugas.
Turime misiją – tapti pažangiausiu kompetencijų centru Lietuvoje, profesionaliai išpildančiu klientų lūkesčius ir kartu kuriančiu ateitį.
www.vac.le.lt
Visi Lietuvos energijos įmonių grupė darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »