UAB “Sotero LT”
Daugiau apie įmonę »

Accounting Assistant

500–600 Eur
Vilnius - UAB “Sotero LT”

Darbo pobūdis

Job description:
Handling and recording of primary accounting documents in a database;
Introduction of banking operations into the system;
Management of personnel documents;

Reikalavimai

Requirements:
Higher education (Accounting / Finance / Economics), candidate could be final year student;
Perfect English skills (both spoken and written);
Responsibility, ability to adapt to innovation;
Ability to work at a fast pace, attention;
Similar work experience would be an advantage.

Mes jums siūlome

We offer you:
Qualification Improvement Opportunities
Salary 500-600 Eur (after tax)
With the prospect of increasing

Atlyginimas

500–600 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "SOTERO LT" valdanti prekės ženklą "paskola23.lt" teikia transporto priemonių išperkamuosios nuomos paslaugas visoje Lietuvoje fiziniams ir juridiniams asmenims.Įmonė yra įrašyta į Lietuvos banko viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą o taip pat turi Valstybės duomenų apsaugos inspekcijos išduotą duomenų valdytojo kodą.
Informacija apie UAB “Sotero LT”
1546 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 904 €
25% uždirba 904-1319 €
25% uždirba 1319-1837 €
25% uždirba nuo 1837 €
Vadovas: Miroslav Kološevski