Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Falc Service“

ADMINISTRATORĖ (-AS)

750-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Falc Service“

Mūsų pasiūlymas

Jūsų laukia nedidelė, palaikanti komanda finansiškai sėkmingoje įmonėje, turinčioje tvirtų plėtros planų. Tad manome, jog Jus galėtų sudominti tam tikros karjeros perspektyvos. Štai priežastys, dėl kurių verta rimtai apsvarstyti šį darbo pasiūlymą: įdomus darbas, kurį vertiname kaip tikrai svarbų visai įmonei, patogi darbo vieta, dėmesys Jūsų poreikiui mokytis naujų dalykų; pagarba Jūsų asmenybei ir pasiekimams, sąžiningas atlygis bei mūsų pasitikėjimas Jūsų sprendimais.
Sužinokite daugiau - siųskite savo C.V., o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Rūpinsitės biuro dokumentacijos administravimu: registruosite, administruosite sutartis ir pasirūpinsite tinkamu jų saugojimu. Administruosite personalo dokumentaciją: paruošite priėmimo ir atleidimo dokumentus, pasirūpinsite darbų saugos žurnalų užpildymu, registruosite išduodamas darbo priemones ir darbo drabužius. Taip pat pasirūpinsite užsienio komandiruotėmis: užsakysite avia bilietus, viešbučius ir pan. Supažindinsime su viešųjų pirkimų platforma ir lauksime Jūsų pagalbos randant mums tinkamus projektus. Pagelbėsite komandai vykdant projektus: rasite ir nupirksite trūkstamus įrankius, paruošite ir išsiųsite pagal nustatytus šablonus pasiūlymus klientams, paruošite avansines apyskaitas, išrašysite keletą standartinių sąskaitų. Jei yra užduočių, kurių neteko atlikti – mielai apmokysime. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite biuro administratoriaus (-ės) darbo patirties, profesionaliai bendraujate, esate paslaugi, pozityvi ir entuziastinga asmenybė; puikiai kalbate ir rašote lietuvių kalba bei galite bendrauti anglų kalba, gebate planuoti bei organizuoti savo darbą, puikiai draugaujate su kompiuteriu. Jūsų personalo dokumentacijos išmanymą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir rusų kalbos žinias vertintume kaip privalumus.
Tad jei norėtumėte planuoti savo karjerą sėkmingoje įmonėje, mes pasiruošę! Tad siųskite savo CV dabar.

Atlyginimas

750-850 €/mėn. į rankas
kai yra karjeros galimybė, galima kalbėtis ir apie atlyginimo augimą
UAB „Falc Service“

UAB „Falc Service“

UAB „Falc Service“ – tai įmonių grupės IDN Group kompanija, vienijanti profesionalų komandą. Teikiame sandėliavimo, baldų montavimo bei pervežimo paslaugas, esame vertinami savo klientų jau daugiau nei 11 metų ir didžiuojamės sėkmingais projektais įvairiose užsienio šalyse. Laikomės aukščiausių kokybės standartų.
Daugiau apie mus skaitykite mūsų internetinėje svetainėje
informacija apie UAB „Falc Service“
1824 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.