Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

ADMINISTRATORĖ (-IUS) – APSKAITININKĖ (-AS)

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.

Darbo pobūdis

Įmonės reprezentavimas svečiams ir darbuotojams;
Ofiso veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas;
Sutarčių administravimas, rengimas ir tvarkymas;
Įvairių dokumentų (raštų, įsakymų, procedūrų, instrukcijų ir kt.) rengimas, administravimas, registravimas, saugojimo kontrolė;
Korespondencijos, skambučių ir kitos informacijos valdymas;
Vidinės komunikacijos projektų inicijavimas ir įgyvendinimas (komandos formavimo renginiai, švenčių minėjimas, sveikinimai su gimtadieniu kt.);
Pirminių apskaitos dokumentų vedimas (sąskaitų išrašymas, medžiagų nurašymas ir kt.);
Ataskaitų teikimas Užimtumo tarnybai;
Asistavimas įmonės vadovams ir darbuotojams.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (privalumas administravimo, verslo organizavimo ar teisės srityje);
Mažiausiai 1 metai biuro administravimo patirties;
Dokumentų valdymo patirtis, puikūs MS Excel, Word įgūdžiai;
Puikus lietuvių kalbos raštvedybos taisyklių išmanymas;
Pozityvumas, iniciatyvumas, atidumas detalėms;
Dalykinio etiketo išmanymas.

PRIVALUMAI
Darbų saugos specialisto pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus;

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas orientacinis atlyginimas. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo kompetencijų ir lūkesčių.

Informuosime tik į kitą etapą atrinktus kandidatus.

Nedidelė (iki 40 žmonių) gamybinė įmonė Ukmergėje.